Лорен Женски Бургундски Без Ракави Под Обвивката На Коленото Големина На Фустан: 10

Лорен Женски Бургундски Без Ракави Под Обвивката На Коленото Големина На Фустан: 10

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Ралф Лорен се залага За Американската Традиција-од 1967 година. Безвременскиот дизајн и модерните романтични луксузни ткаенини ја сочинуваат неговата целосна линија на квалитетна облека и додатоци за гардеробата и вашиот дом. РАЛФ ЛОРЕН. Стил : Фустан. Повод : Повик. Големина : 10. Материјал : Полиестер. Боја : Бургундија. Илузија Деколте. Под Коленото. Обвивка. Женски. Редовно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата