Пајл Женски Гаќи За Контрола На Стомакот Удобна Долна Облека Гаќи За Спиење Со Истегнување Целосна Покриеност Долна Облека Гаќи

Пајл Женски Гаќи За Контрола На Стомакот Удобна Долна Облека Гаќи За Спиење Со Истегнување Целосна Покриеност Долна Облека Гаќи

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Лесно вклучување и лесно исклучување на долните, не премногу тесни или лабави, туку едноставно удобни. Материјал-95% Најлон, 5% Спандекс. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие гаќички совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата