Манжетни Шорцеви За Женски Летни Модни Разноврсни Мазни Еластични Спортски Шорцеви

Манжетни Шорцеви За Женски Летни Модни Разноврсни Мазни Еластични Спортски Шорцеви

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Големина : С Половината : 60-90см/23,62-35,43" колк : 88см/34,65" Должина : 31см/12,20"Големина : М Половината : 65-99см/25,59-38,98" Колк : 94см/37,01" Должина : 32см/12,60"Големина : Л Половината : 70-107см/27,56-42.13" колк : 99см/38.98" должина : 33см/12.99"големина : xl половината : 74-115см/29.13-45.28" колк : 104см/40.94" должина : 34см/13.39"одговара : Одговара на туре size1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење4.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење.Пол : Женска Дебелина : Стандардна Должина : Редовна3.Многу кул за носење,.Сезона : Цела Сезонашто добивате : 1xwomenени shortssstyle : Секојдневенкако да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија Повод : Секојдневен Материјал : Полиестеро2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни Женски шорцеви. Закрпени детали. Цврста боја. Лесен. Трендовски 2023.

Параметри на производот

Стоката во категоријата