кнкрхпсе свадба гостински фустани за жени венчаница долги жени дами чипка деверуша формален женски фустан без ракави црвен фустан женски фустани црвени ххл

кнкрхпсе свадба гостински фустани за жени венчаница долги жени дами чипка деверуша формален женски фустан без ракави црвен фустан

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Машинско перење со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило.01" Рамо : 39cm/15.37 "Половината : 88см/34.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : Женоказија : Секојдневен Материјал : Полиестерсезона : Пролет Лето Тип На Шема : Печатењеоблека : Должина До Глуждоткорација : Појаси3. Прилика : овие слатки фустани за жени се совршени за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн Пол : Жени3. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Стил : Секојдневен, гроздобер2.4 " Должина : 103cm/40. Летниот фустан со шема v-вратот, особено, е одлична опција за стилска и удобна облека. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.

Параметри на производот

Стоката во категоријата