Инктастичен Подарок За Риболов На Дедо Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастичен Подарок За Риболов На Дедо Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Внукот сака да лови риба и ќе биде горд што ќе ја носи Маичката За Риболов На Дедо Мало Дете со син риболов и меур. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Маица Со Кратки Ракави Унисекс Фудбал Сино И Бело 2Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. дедо риба симпатична внук подарок дете предучилишна детска облека облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата