Зделки На Неделата Женски Врвен Фустан Лабав Стомак Криење На Вратот Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Туника Врв За Дами Удобна Секојдневна Пуловер Блуза Елфов?

Зделки На Неделата Женски Врвен Фустан Лабав Стомак Криење На Вратот Со Качулка Долг Ракав Плус Големина Туника Врв За Дами

Во магацинот.
DEN 271.84
Тековен:

< Женски Денот На Вљубените Печати Пуловер Со Долги Ракави Со Качулка Тенок Дуксер Од Руно ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ❥ Материјал : памук совршен за секојдневна, забава, плажа, клуб, секојдневно носење ❥Дуксерите Со Леопард Принт Пуловер Се погодни за цела сезона.можете да го носите сите години за да се спарите со пар со различни фармерки, здолништа и хеланки информации За Производот : Пол : Должина На Жените : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.< Големина Детали : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 53см/20.87 "Ракав : 55см/21.65" Должина : 67см/26.38" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 55см/21.65 " Ракав : 56см/22.05" Должина : 68см/26.77" . Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 57см/22.44" Ракав : 57см/22.44 "Должина : 69см/27.17". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52 "Рамо : 59cm/23.23 " Ракав : 58cm/22.83" Должина : 70cm/27.56" . Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 61cm/24.02 " Ракав : 59cm/23.23" Должина : 71cm/27.95" . Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 71cm/27.95" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата