Лишехин Мажи Панталони Дозвола, Лето Повик Мода 3Д Печатење Еластична Половината Директно Панталони

Лишехин Мажи Панталони Дозвола, Лето Повик Мода 3Д Печатење Еластична Половината Директно Панталони

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Мажи Лето Лежерно Модно 3д Печатење Еластични Панталони За Половинакарактеристики : Материјал : дише, густа ткаенина, мека и удобна, дише и носи.Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, еластични лежерни панталони за печатење, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Удобни Ткаенини-75% Памук, 25% Лен; обични памучни ленени панталони, меки и лесни, погодни за кожата и дишат, така што ќе се чувствувате удобно да носите. Едноставни и Стилски Прилагодливи памучни ленени панталони со еластичен појас за удобност, цврста боја, минималистички стил, лабаво вклопување, прави товарни панталони. Практично Прилагодлив Еластичен струк им овозможува на панталоните удобно да се вклопат, ви овозможуваат доволно погодност за време на спортот и работата.Дизајн со повеќе џебови за складирање со голем капацитет. Тоа е погодно за носење мобилен телефон, паричник, клучеви или други мали предмети. Спарување облека - машки ленени панталони за плажа може да се комбинираат со ленена кошула, маица, сандали, флип-апостолки, мокасини итн. Машките ленени секојдневни панталони се великодушно дизајнирани за сите возрасти и прават одлични подароци за татковците, синовите и момчињата. Погодни Прилики-погоден е за плажа, секојдневно секојдневно, јога, плажа, одмор, танц, џогирање, патување, работа, улица, играње улоги итн. Памучни и ленени панталони се погодни за целата година. Совети-Plz проверете ја големината според нашата табела со големини пред да ја купите. Рачно / Машинско перење во ладна вода, не избелувајте.

Параметри на производот

Стоката во категоријата