Машки Палта Мажи Младинска Мода Секојдневна Еднобојна В-Врат Долги Ракави Тенок Фит Џемпер Моден Капут

Машки Палта Мажи Младинска Мода Секојдневна Еднобојна В-Врат Долги Ракави Тенок Фит Џемпер Моден Капут

Во магацинот.
DEN 159.68
Тековен:

Големина : С САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 90-103см/35.43-40.55" Ракав : 64см/25.20" Рамо : 38см/14.96" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 32 Биста : 94-107см/37.01-42.13" Ракав : 66см/25.98" РАМО : 41 CM/16.14" должина : 67cm/26.38" големина : l сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 100-113cm/39.37-44.49" ракав : 68cm/26.77" РАМО : 42cm/16.54" должина : 69cm/27.17" големина : xl Сад : 6 велика британија : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106-119см/41.73-46.85" ракав : 69см/27.17" рамо : 46см/18.11" должина : 73см/28.74" големина : ххл сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 биста : 116-129см/45.67-50.79" ракав : 73см/28.74" РАМО : 47СМ/18.50" должина : 75см/29.53" машка младинска мода обична Еднобојна v-вратот долг ракав тенок фит џемпер карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Модниот дизајн ве прави поубави. Информации за производот : Сезона : Пролет,Aut, Зима Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Забава, Плажа, На Отворено Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста боја : Секојдневен, Секси должина На Ракавот : Долг Ракав Одговара : одговара на големината Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Мажи врвови РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : за бизнис,работна облека, забава, топка, бар, датуми, слободно време, одмор, одмор, секојдневен дневен носете, Активности На Отворено Како Качување, Кампување, Лов, Риболов, Патување, Уличен Изглед, Ноќни Излегувања За Стилски И Практичен Изглед Во Пролет ,umn, Зима. Зимски Палта. мажи палта и јакни. мажите палто секојдневен. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Параметри на производот

Стоката во категоријата