Женски Лабав Удобен Елек Печатење Тркалезен Врат Летни Модни Врвови Без Ракави Дозвола Под 10$

Женски Лабав Удобен Елек Печатење Тркалезен Врат Летни Модни Врвови Без Ракави Дозвола Под 10$

Во магацинот.
DEN 244.64
Тековен:

Женски Лабав И Тенок Елек Со Тркалезен Врат Без Ракави Во Лето Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилски и мода ве прават попривлечни. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Повод : Погоден За Секојдневен Живот, Секојдневен, Патување, Дом, Одмор, Шопинг, Улица, Работа и Училиште. Стилски и симпатичен. Совршено со фармерки, шорцеви, сандали, панталони или здолниште за концизен изглед. Сезона : Лето И Пролет. Пол : Женски Повод : Секојдневен, Далиј Материјал : 95%Полвестер, 5% Тип На Шема На Спандекс : Јака За Печатење : Стил На Тркалезен Врат : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без ракав Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Материјал За Женска Маица : 95%Полиестер, 5%Спандекс. В-Вратот. Без ракави. Графички Отпечатоци. Врвови за жени. Активна облека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата