адвиикд Мек Памук Ноќи Жени Божиќ Краток Работен Ракав Блузи V-Вратот Мода Блузи Митрополитот Ноќница

адвиикд Мек Памук Ноќи Жени Божиќ Краток Работен Ракав Блузи V-Вратот Мода Блузи Митрополитот Ноќница

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Меки Памучни Ноќи Женски Божиќни Врвови Со Кратки Работни Ракави V-Вратот Модни Врвови Митрополитот Ноќница Должина : Обичнаматеријал : 82% полиестер, 18% спандекс, блуза изработена од ленти од светки, сјајни реси што се лулаат, се наѕираат, секси и елегантно Прикривање.Забелешка : Декорација : Неродот : Жените Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!! Користете слична облека за да ја споредите со големината боите може да бидат малку поинакви во зависност од поставките на компјутерот и мониторот специфичност на ставката стил : Секси,Каузалност ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Тип на шема : Цврстиот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење Големина На Здолниште : S-XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите.Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : 82% полиестер, 18% спандексокација : Совршен За меден месец, вокација на плажа, забава во базен,активности за пливање И Стил на летен одмор : Секси, Каузална. Точка Специфики. Пол : Жени. Должина На Облека : Редовна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата