Слушалки За Глава, Bluetooth5. 0WirelessHeadphone

Слушалки За Глава, Bluetooth5. 0WirelessHeadphone

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Bluetooth Протокол : 5.0 Канал : Стереопрема : Глава Монтиран Растојание На Пренос : 20 Метри Животен Век : 7-12 часа Капацитет на батеријата : 400m Ah Color : Виолетова Материјал : Пластичниот Пакет вклучува : 1 Глава Монтирани Блескави Безжични Bluetooth Слушалки1 Кабел За Полнење Опис : Симпатична И Стилска : Тоа е Еволуцијата на слушалките за деца - одличен квалитет на звукот И Симпатичен, Забавен Дизајн Погоден За Деца.Безжичен И Жичен : секогаш е подобро да имате флексибилност и опции, особено кога станува збор за вашите деца! Благодарение на вградената батерија од 400 m Ah што се полни, овие слушалки се пакуваат до 12 часа слушање. Користете со паметни телефони, таблети, Компјутери и музички плеери.Удобни и преклопливи : Детските слушалки треба да бидат удобни ако ќе се користат долго време, што е она што ја прави прилагодливата лента за глава на овие слушалки толку удобна. дојдете со меки, амортизирани перничиња за уво погодни за кожата за удобно целодневно слушање. Дизајнирана имајќи ја предвид ergономијата, обложената силиконска лента за глава не врши непријатен притисок врз круната на главата.Издржлив дизајн : Вашите деца играат грубо, а исто така и нашите, поради што слушалките на овие деца добиваат груб третман. Влошките за уши и прилагодливата лента за глава го одржуваат вашето дете удобно цел ден. Слушалки За Глава, Bluetooth5. 0 Wireless Headphone.

Параметри на производот

Стоката во категоријата