Тејиоџио Женски Плус Големина Дуксери Капка Рамо Маичка блуза елегантна Туника Блузи Женски Модни Врвови Јака сврти надолу Смешни Принт Обични Маици Кошула За Печ

Тејиоџио Женски Плус Големина Дуксери Капка Рамо Маичка блуза елегантна Туника Блузи Женски Модни Врвови Јака сврти надолу Смешни

Во магацинот.
DEN 175.84
Тековен:

● Совршен за Совпаѓање : Овој Есенски блузи За Модни туники е лесен за спарување со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима.Женски Модни Врвови Свртена јака Смешни Принт Обични Маици Маици Блуза Печатење Кошула Карактеристики : 1. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Параметри на производот

Стоката во категоријата