Чуден Тркач Мулти

Чуден Тркач Мулти

Во магацинот.
DEN 160.00
Тековен:

Лос Ложа Јута Тркач. Големина : 36 Инчи Е Совршен Додаток На Секој Дом Или Кабина Во Рустикален Стил. Лосот Што Го Украсува Тркачот Се Појавува На Позадината На Тен. 100% јута. Самото Место Е Чисто. Чуден Тркач 13х36 Мулти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата