Складирање Стои Агол Полица, Водоотпорен Мулти-Функција За Кујна, Бања Во Затворени Простории Или На Отворено

Складирање Стои Агол Полица, Водоотпорен Мулти-Функција За Кујна, Бања Во Затворени Простории Или На Отворено

Во магацинот.
DEN 687.84
Тековен:

Складирање Стоечка Аголна Полица, Водоотпорна Мултифункционална За Кујна, Бања Во Затворени Простории или На Отворено Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Стоечка Аголна Полица материјал : Пвц Пена Табла Боја : како што е прикажано на Сликата Големина на склопот : Прибл.26х50х24, 8см/10, 2х19, 7х9, 8инл x H x Dwight : Прибл.2645g/93.3 oz Application : Може да се користи во затворени простории или на отворено, како што се кујна, бања, градина, работна соба, дневна соба, канцеларија, изложбена сала итн Список На Пакети : 1 x Торба Со Додатоци 18pcs2 x Странична Плоча1 x Двојни Страни Леплива Лента 2 x Проѕирни Делови7 x Полица Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка 1-2ин поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.3. Ве молиме имајте предвид дека ќе добиете неколку резервни делови, треба сами да ги соберете. Фината изработка, едноставниот и елегантен изглед лесно можат да одговараат на секој стил на домашен мебел. Изработена од пвц пена одбор, силна и стабилна структура обезбедува висока сигурност, водоотпорен, силен и издржлив. Голема површина за складирање, може да се стави козметика, шампон, гел за туширање и други тоалети. Може да се користи во затворени простории или на отворено, како што се кујна, бања, градина, работна соба, дневна соба, канцеларија, изложбена сала итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата