Контејнер За Складирање На Квартали Со Рачки За Ефикасно Заштеда На Простор Во Организацијата На Домаќинствата, Јасна Зелена Боја

Контејнер За Складирање На Квартали Со Рачки За Ефикасно Заштеда На Простор Во Организацијата На Домаќинствата, Јасна Зелена

Во магацинот.
DEN 1071.04
Тековен:

(30) кутијата за торби од 6 литри овозможува ефикасно и практично складирање на предмети за домаќинството како крпи, ќебиња, облека и игри; Количина : 30; Боја : Остар Зелен Стак контејнерите со капаци дизајнирани за држење кутии со слична големина, овозможувајќи складирање за заштеда на простор; (L x w x H) : 13.60 x 8.20 x 4.85 инчи лесно идентификувајте ја содржината на кутијата со јасни страни, совршени за брзо наоѓање на токму она што го потреба во секој боксидеал за организирање на вашиот плакар, гаража, занаетчиска соба, домашна канцеларија, игротека, кујна и повеќекога чувате, искористете Ја Вашата Најдобра Проценка и Не Преоптоварувајте Ги Кутиите или наредете ги премногу високо; ставете ја најтешката кутија на дното; тежина : 3,00 фунти натрупан 6 литри домашно складирање контејнер со рачки за ефикасно заштеда на простор за домаќинство организација, јасна зелена (30 пакет).

Параметри на производот

Стоката во категоријата