Мека Силиконски Двојка Вибратор За Жени Мажи, Клиторис Цицање Двојно Мотори Жените Се Возрасни Играчки За Парови Машки Женски Нејзиното Задоволство Со Далечински

Мека Силиконски Двојка Вибратор За Жени Мажи, Клиторис Цицање Двојно Мотори Жените Се Возрасни Играчки За Парови Машки Женски

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Мека Силиконски Двојка Вибратор За Жени Мажи, Клиторис Цицање Двојно Мотори Жени Секс Возрасни Играчки За Парови Машки Женски Нејзиното Задоволство Со Далечински Управувач Безжичен Клиторис Брадавица Стимулатор . Производ : Клиторичен Клиторис Стимулирање На Г-точка Вибратор Возрасни Играчки. Материјал : СИЛИКОНСКИ + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Карактеристики : У Форма . Карактеристики : 10 Вибрации . Карактеристики : 10 Фреквенции На Цицање . Карактеристики : Со Далечински Управувач . Карактеристики : Двојни Мотори . Карактеристики : Двојни Глави . Карактеристики : УСБ Полнење На Полнење . Боја : Виолетова . Тежина : 202гр . Целна Публика : Унисекс Жени Мажи Возрасни Двојки. Пакет на производи : 1*Вибратор, 1*користете прирачник, 1*кабел За Полнење. Совети : . 1.It се препорачува да го користите овој вибратор со лубриканти. 2.Редовно бришете ја портата за полнење со чиста крпа за да ги отстраните адсорбираните нечистотии. 3.На малолетниците помлади од 699 години им е забрането купување. ●Возрасни Секс Играчка} Овој вибратор е погоден за жени клиторис и стимулација На Г-точката, тоа е практични сексуални играчки за возрасни, лесни за носење, одлични за лична мастурбација и играње парови. `+Безбеден Материјал Оваа играчка За вибратор е направена од безбеден силикон, пријателски за кожата, долготрајно, удобно чувство за раце, IPX4 лесно чистење, перење, можете да ја користите дури и под туш. ①Лесен Дизајн ● Вградена батерија На полнење, USB полнење, доаѓа со кабел за полнење, удобен и безбеден за полнење. Компактна големина, лесна за носење. Звукот е помал од 50d B кога вибрирате, не грижете се дали ќе ја слушнете приватноста. ●Тивок Водоотпорен●звукот е помал од 50d B кога вибрирате, не грижете се дали вашата приватност ќе ја слушнат другите; 100% водоотпорен дизајн, можете да го користите во бањата и кадата за да уживате. За да ја заштитиме вашата приватност, ветуваме испратете ги вашите производи во тајна состојба, без никакви слики и зборови за сексот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата