Женски Капут Печатен Кардиган Свечени Ревери Со Долги Ракави Деловна Канцеларија Палто Блуза Јакна Костум

Женски Капут Печатен Кардиган Свечени Ревери Со Долги Ракави Деловна Канцеларија Палто Блуза Јакна Костум

Во магацинот.
DEN 655.84
Тековен:

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 ЕУ Големина : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо : 39.8 см/15.67" Ракав : 59.5 см/23.43" Должина : 77см/30.31" Големина : М Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 12 Еу Големина : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо : 41см/16.14" ракав : 60,5 СМ/23,82" Должина : 78см/30,71" големина : Л Големина На Сад : 10 велика британија големина : 14 големина на еу : 38 биста : 110см/43,31" рамо : 41,2 см/16,22" Ракав : 61,5 см/24,21" Должина : 79см/31,10" големина : Xl големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 40 биста : 114СМ/44,88" Рамо : 43,4 См/17,09" ракав : 62,5 См/24,61" должина : 80см/31,50" големина : ххл големина на сад : 14 велика британија големина : 18 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 42 БИСТА : 118см/46,46" рамо : 44,6 см/17,56" ракав : 63,5 См/25.00" Должина : 81см/31.89" работа блејзери за жени канцеларија професионални. Црна Јакна Жените Работат Канцеларија. Жените Бизнис Јакни Дозвола Продажба. Бел 2 Парче Фустан Костум За Жени Со Долга Јакна Фустан Црква.

Параметри на производот

Стоката во категоријата