Лиакови Лиакови Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Стринг Светла Шема Едно Парче Патент-Пред Ромпер Со Хауба За Семејството

Лиакови Лиакови Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Стринг Светла Шема Едно Парче Патент-Пред Ромпер Со Хауба За Семејството

Во магацинот.
DEN 575.84
Тековен:

Семејство Појавување Божиќ Пижами Во Собата, Стринг Светла Шема Едно Парче Патент-Пред Ромпер Со Хауба За Семејството : Големина(См/во)tttt T2 Годиниtlengh : t69/27.17t t Bust : t57/22.44t t Hip : t61/24.02 3 Годиниtlengh : t75/29.53t T60/23.62 TThip : T64/25.20 4 ГодиниTlengh : t82/32.28ttbust : t63/24.80tthip : t67/26.38 5 годиниtlengh : t88/34.65ttbust : t66/25.98tthip : t70/27.56 6 ГодиниTlengh : T96/37.80 TTbust : T69/27.17tthip : t73/28.74 7 годиниtlengh : t103/40.55tbust : t72/28.35 tthip : t76/29.92 8 годиниtlengh : t110/43.31 Tbust : T75/29.53 TThip : t79/31.10 9 годиниtlengh : t118/46.46tbust : t78, 5/30, 91 thip : t82/32.28 11 години tling : t128/50.39tbust : t84, 5/33, 27 thip : T88/34,65 Доенчиња(Cm/In) TTTt TT3 Месециttlength : t50/19,69 Ttbust : t50/19,69 thip : t54/21,26 6 месециt tleng : t53, 5/21, 06tbust : t52/20,47thip : T56/22.05 9 МесециT Tlength : T57/22.44 TTbust : t54/21.26thip : t58/22.83 12 месециtlengh : t60/23.62ttbust : t56/22.05 thip : t60/23.62 18 месециtlengh : t67/26.38 TTbust : T58/22.83 Thip : t64/25.20 Пакетот вклучен1 x комбинезон за новороденчиња1 x детски Комбинезон1 x татковци комбинезон1 x мајки комбинезон ветуваако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што Е можно Побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер, пријателски за кожата, дише и лесен, брзо сушење и издржлив, ја задржува својата форма по миењето. Карактеристика : комплетот пижами доаѓа во големини за возрасни, деца и доенчиња за совршен изглед за време на празниците. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. Дизајн : Целото семејство што одговара На Божиќните Пижами, придонесува за зголемување на меѓусебните чувства. Овој комплет за облека за спиење е совршен за одмор и престој дома. Подарок : вашите пријатели и членови на семејството ќе го сакаат овој удобен комплет за облека за спиење. Тоа ќе биде значаен подарок За Божиќ, Роденден, Нова година или други посебни денови. Повод : Совршен За Спиење, Фотографии, Собири, Забава, Прослава, Лежење на филмска ноќ, Традиции За давање Подароци, Појадок со семејството и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата