Венини Јога Панталони За Жени Цврсти Летни Кратки Панталони Мода Лабави Хеланки До Колена Вежба За Вежбање Јога Со Висок Струк Каприс За Секојдневно Лето Со Џебови

Венини Јога Панталони За Жени Цврсти Летни Кратки Панталони Мода Лабави Хеланки До Колена Вежба За Вежбање Јога Со Висок Струк

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

женски панталони за пешачење, црни панталони за жени, женски секојдневни панталони, товар, панталони со висок струк, црни карго панталони, работна облека за жени, ленени панталони за жени,џогери за жени,предмети за дозвола,деловни секојдневни облеки за жени,хеланки за вежбање за жени,хеланки со џебови за жени, хеланки за одблесоци,. : XX-Големt Половината : 106cm/41.58" Колк : 118см/46.92 "Колк : 96см/37. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!Погоден За Секоја Пригода : Секојдневна, Дневна Сезона : Пролет, лето,aut и зимапогоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S,M,L,XL,XXL, Одговараат за сите типови на тело. Големина : М Големина. : Х-ГолемТ Половината : 98см/38.28 "Колк : 102см/40. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата