Креативна Нова Статуа На Буда Дрвена Фигурина Сакјамуни Татагата Индија Статуа На Главата На Буда Занаети Украсен Украс

Креативна Нова Статуа На Буда Дрвена Фигурина Сакјамуни Татагата Индија Статуа На Главата На Буда Занаети Украсен Украс

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Функција : . 100% сосема нов и квалитетен!. Совршен за прикажување во вашата градина, дом, простор за медитација или студио за јога. Исклучителни уметнички дела, како и карактеристичен подарок, совршен за Будистите и љубителите на уметноста. Можете да ги поставите фигурините каде што сакате. Забавно е и сигурно ќе ве изненади. Спецификација : . Употреба : Дневна соба, студија, спална соба. Материјал : Дрво. Боја : како слика. Големина : 6см. Пакет : 1 парче Дрво Статуа На Буда. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Дрвена Статуа На Буда.

Параметри на производот

Стоката во категоријата