Здолништа За Жени Плус Големина Со Долги Ракави Здолниште Со Еднобојна Боја Фитинг Со Тркалезен Врат Плус Големина Дневно Свечена Елегантна Забава Клуб Одмор Одмо

Здолништа За Жени Плус Големина Со Долги Ракави Здолниште Со Еднобојна Боја Фитинг Со Тркалезен Врат Плус Големина Дневно Свечена

Во магацинот.
DEN 235.04
Тековен:

Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излегување и во комбинација со пар чизми ќе направи да изгледате одлично. Натпревар : Летен фустан одлично со накит, сандали, потпетици, апостолки или дури и патики. Светлиот Шарен принт изгледа сјај во лето, ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан.

Параметри на производот

Стоката во категоријата