Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Цветни Шема Фустан V - Вратот Миди Одговара И Одблесокот Мода Трендовски Елегантен Плажа Крајбрежје Наме

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Цветни Шема Фустан V - Вратот Миди Одговара И Одблесокот Мода Трендовски

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Тип : женски летни фустани/ летен фустан/ фустан на плажа/ сарафани за жени/ летни фустани за жени 2023/ боемски фустани со ремени/ цветен фустан/ фустан за сонце/ сарафан/ пролетен фустан/ венчаници за гости. Прво се придржуваме до клиентот. 95%Полиестер, 5%Спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата