Umn И Зима Волнена Капа Октогонален Зимски Врв За Жени Девојки

Umn И Зима Волнена Капа Октогонален Зимски Врв За Жени Девојки

Во магацинот.
DEN 336.00
Тековен:

Опис. Капа не само што може да направи да се чувствувате топло, исто така може да ве натера да станете модерни и привлечни. Оваа октогонална капа во гроздобер стил може да биде најдобар избор за вас, доколку барате уникатна зимска капа. Изработен од квалитетен материјал со гроздобер стил, издржлив и удобен за носење. . Карактеристики. - Материјал : Полиестерски влакна. - Одличен избор за оние кои сакаат модерни секојдневни капи. - Обезбедува топло и мазно чувство без да ја скршите фризурата. - Чувајте го сонцето или снегот подалеку од очите кога одите на шопинг или наоколу во зима fall или пролет. - Произведен со квалитетен материјал, издржлив за употреба. - Гроздобер, но модерен октогонален за жени или дами. . Одличен избор за оние кои сакаат модерни секојдневни капи. |Обезбедува топло и мазно чувство без да ја скршите фризурата. / Чувајте го сонцето или снегот подалеку од очите кога одите на шопинг или наоколу во зима fall или пролет. |Произведен со квалитетен материјал, издржлив за употреба. |Гроздобер, но модерен октогонален за жени или дами.

Параметри на производот

Стоката во категоријата