Веки Ангел Орнаменти Божиќ Ангел Кукла Виси Украси Елка Кадифен Украси Симпатична Ангел Кукла Приврзок Божиќ Кадифен Украси За Божиќ Високи Стакло Украси

Веки Ангел Орнаменти Божиќ Ангел Кукла Виси Украси Елка Кадифен Украси Симпатична Ангел Кукла Приврзок Божиќ Кадифен Украси

Во магацинот.
DEN 479.84
Тековен:

Ангел Орнаменти Божиќ Ангел Кукла Виси Украси Новогодишна Елка Кадифен Украси Симпатична Ангел Кукла Приврзок Божиќ Кадифен Украси За Божиќ Високи Стаклени Украсиматеријал : крпа. Големина : како што е прикажано. Пакетот Вклучува : . 1 х Декоративен приврзок Украсите Што Висат На Вратата Може да се Закачат На Вратата, На Елката. Во Текот На Ноќта, И Прозорците Можат Да Бидат Практични И Убави!. Божиќ Е Време За Семејни Собири, Веселба, Размена На Подароци И Елаборирани Украси За Домот. Овие Висечки Божиќни Орнаменти Се Совршени За Божиќен Календар За Доаѓање На Одбројувањето, Украси За Новогодишна Елка, Празнични Подароци, Празнична Забава. Услуги, Весели Полначи За Порибување, Црковни Подароци, Неделни Училишни Материјали, Пакување Подароци И Многу Повеќе. Тие Нема Да Ја Исполнат Куќата Со Удобност, Туку И Ќе Создадат Топла Празнична Атмосфера.

Параметри на производот

Стоката во категоријата