Менс Хипстер Со Долги Ракави Хип Хоп Основна Маица Хенли Шупливи Неправилни Врвови На Полите

Менс Хипстер Со Долги Ракави Хип Хоп Основна Маица Хенли Шупливи Неправилни Врвови На Полите

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Ве молиме љубезно забележав дека Оваа ставка Ја продава Луетбиекс Од пазарот Џојбај.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Ново Во Модата. Спецификации. Материјал : Полиестер. Пол : Мажи. Дизајн На Шема : Цврста Боја. Применлива Возраст : Возрасни. Стил : Мода, Секојдневен. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Табела со големина : (см/инч). Големина Рамо Биста Должина Ракав . М 44/17.32 104/40.94 69/27.17 64/25.20 . Л 46/18.11 110/43.31 71/27.95 65/25.59 . ХЛ 48/18.90 116/45.67 73/28.74 66/25.98 . ХХЛ 50/19.69 122/48.03 75/29.53 67/26.38 . ХХХЛ 52/20.47 128/50.39 77/30.31 68/26.77 . Содржина На Пакетот. 1 Икс Мен Маица Со Долги Ракави Обезбедување На Квалитет : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за мазно чувство на рацете, пријателски за кожата и удобен за носење. Дизајн На Стилот на слободно Време : неправилниот раб со шуплив стил додава чувство на мода и уникатност на целокупната форма, што е визуелно попривлечно. Лесно Се Совпаѓа : оваа основна кошула може да се совпадне со фармерки, спортски панталони, шорцеви, секојдневни панталони итн., попрактични и разноврсни. Креативен Подарок : може да се даде и како уникатен подарок за вашето машко семејство и пријатели на роденден или други празници. Применливи Прилики : Погоден За забави, состаноци, шопинг, канцеларија, одмор, спорт, собири на пријатели, активности на отворено итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата