Есобо Женски Печатење Ѕвезда V Вратот Маици Повик Краток Ракав Блузи Мека Кошула За Жени Плус Големина Во Лето

Есобо Женски Печатење Ѕвезда V Вратот Маици Повик Краток Ракав Блузи Мека Кошула За Жени Плус Големина Во Лето

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Колокација : летна плажа лабава Маица, соодветни фармерки или хеланки, погодна за пролет, лето ,umn или зима. Погоден за секојдневен дневен фустан и какви било прилики, особено за канцеларии, забави, ноќни клубови и состаноци. Погоден за секаков тип на тело и лесен за совпаѓање со какви било панталони. Кога ќе ја носите оваа кошула, ќе добиете комплименти. Стилот на овој фустан за оваа пригода е многу шик, едноставен, практичен и пријатен. Овој врв е многу погоден за секоја прослава на фестивалот, вклучувајќи го денот на независноста и Божиќ, а исто така е погоден за различни прилики, како што се dailyуал дневно, забави, работа, свадба, коктел забава, одмор, престој дома, училиште, плажа, канцеларија, ноќен клуб или враќање дома. Значи, ако ви се допаѓа, купете еден брзо. Совети за перење : се препорачува рачно перење / не белење / сушење. *Мека Ткаенина, Лесна, Дише, Без Светлина. *Задолжителна Маица За Летна Гардероба. *Преголеми, Едноставни и Елегантни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата