Женски Врвови Работна Облека На Вратот На Екипажот Блуза Цветни Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Сини 5XL

Женски Врвови Работна Облека На Вратот На Екипажот Блуза Цветни Жени Летни Кошули Со Кратки Ракави Сини 5XL

Во магацинот.
DEN 239.84
Тековен:

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С САД : 4 Биста : 100см/39,37' Ракав : 22см/8,66' Рамо : 44см/17,32' Должина : 68см/26,77' Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42,52' Ракав : 23см/9,06' Рамо : 46см/18,11' Должина : 70см/27,56' Големина : Л Сад : 8 биста : 116СМ/45,67' ракав : 24см/9,45' рамо : 48см/18,90' должина : 72см/28,35' големина : Xl САД : 10 Биста : 124см/48,82' Ракав : 25см/9,84' Рамо : 50см/19,69' Должина : 74см/29.13' Големина : Xxl US : 12 биста : 132cm/51.97' Ракав : 26cm/10.24' рамо : 52cm/20.47' должина : 76cm/29.92' ГОЛЕМИНА : xxxl сад : 14 биста : 140cm/55.12' ракав : 27cm/10.63' рамо : 54cm/21.26' должина : 78см/30.71' големина : Ххххл сад : 16 биста : 148см/58.27' ракав : 28см/11.02' рамо : 56см/22.05' должина : 80см/31.50' големина : хххххл сад : 18 биста : 156см/61.42' ракав : 29см/11.42' рамо : 58СМ/22.83' ДОЛЖИНА : 82см/32.28' летни врвови за жени. Блуза со кратки Ракави со Цветен Дизајн на Вратот на Екипажот. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата