Бинмер Женски Шорцеви Истегнување Хеланки Фитнес Трчање Теретана Исечени Панталони Активни Панталони

Бинмер Женски Шорцеви Истегнување Хеланки Фитнес Трчање Теретана Исечени Панталони Активни Панталони

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

22 " Должина : 49см/19. Големина Шема. 2 ПАРЧИЊА Жени Истегнување Хеланки Фитнес Трчање Теретана Исечени Панталони Активни Панталони Карактеристики : 1.56 "Колк : 88см/34. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70см/27. Појавување-совршено за пролет и лето, совршено за блузи, елеци, кошули, со накит, чанти, патики, ќе добиете многу комплименти.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата