eczipvz Дуксери За Жени Женски Дуксер Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Џеб Со Цврста Боја Лабава Секојдневна Дуксерка Женски Дуксер

eczipvz Дуксери За Жени Женски Дуксер Со Врвки Со Врвки Со Долги Ракави Џеб Со Цврста Боја Лабава Секојдневна Дуксерка Женски

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Женски Дуксер Со Врвки Со Жици Со Долги Ракави Џеб Со Цврста Боја Лабава Секојдневна Дуксерка Женски Дуксер Со Патенти Сезона : Пролет, Aut, Зима. Пол : Женски. Карактеристики : Женски Пуловер Дуксер, Џебен Џемпер со Качулка, Лабаво Вклопување, Секојдневен. ПОГЛЕДНЕТЕ ИДЕЈА : Стилска секојдневна облека со панталони или фармерки, накит, потпетици и кул облека. Повеќе Прилики : Секојдневна работа, канцеларија, ноќно излегување, семејно излегување, секојдневна вечера, неделна вечера. Може да се користи и за градинарство, одмор. Содржина на пакетот : 1 Женски Дуксер Дизајн : Прекрасен Мек Лесен Женски Пуловер Дуксер што Дише. Дизајн На Џеб Со Еднобојна Качулка, Изгледа Секојдневно И Стилски. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека, Удобна И Дише. Машина За Перење И Рачно Перење, Не Избелувајте. Нека Се Исуши.

Параметри на производот

Стоката во категоријата