Sim Снабдување Weatherstrip, Kerf Винил Облечени, Бронза 2RRT 2RRT ZO-G2326283

Sim Снабдување Weatherstrip, Kerf Винил Облечени, Бронза 2RRT 2RRT ZO-G2326283

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Временска лента, Вметнете Тип Сунѓер, Вметнете Материјал Полиуретанска Пена, Вметнете Боја Кафеава, Вметнете Големина 3/4 во, Прирабница Материјал Алуминиум, Прирабница Заврши Во Прав Обложени, Прирабница Висина 1 1/8 во, Прирабница Дебелина 1/4 во, Вкупната Должина 17 стапки, Вкупната Ширина 1 5/8 во, Останува Флексибилен до 0 Степени F, Проекција 5/8 во, Монтажа Тип Површина, Вклучува (1) 3 стапки Лента, (2) 7 Стапки Ленти, Хардвер Вклучени, Продадени Како Лента 1 Пакет Sim Снабдување Временска Лента,Керф винил Облечени,Бронза 2rrt2 2rrt2 Zo-G2326283.

Параметри на производот

Стоката во категоријата