Најголемиот Хистотехничар Во Светот Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Најголемиот Хистотехничар Во Светот Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашите 100% Памук Унисекс екипажот вратот црна светови Најголемиот Хистотехничар Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има најголем Светски Хистотехничар отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата