Инктастичен Рачно Избран За Земјата Од Мојот Папи На Небото Со Ангелски Крилја Подарок Мало Девојче Фустан

Инктастичен Рачно Избран За Земјата Од Мојот Папи На Небото Со Ангелски Крилја Подарок Мало Девојче Фустан

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Рачно избран За Земјата Од Мојот Папи На Небото Со Ангелски Крилја Мало Фустанче. Прави симпатичен и трогателен подарок за туш за бебиња за идната мајка! Инктастичен Рачно Избран За Земјата Од Мојот Папи На Небото Со Ангелски Крилја Мало Дете Фустан Со Кратки Ракави Женски Розова Со ЛЕНТИ 2Т. Совршен За фотографии од новороденчиња или најави за бременост!. Прави симпатичен и трогателен подарок за туш за бебиња за идната мајка!. Рачно избран За Земјата Од Мојот Папи На Небото Со Ангелски Крилја Мало Фустанче. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. семејство дедо хало ѕвезди најава девојки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата