# Само Печат Жолт Меур, Поместена Превозот Коверти, Дизајн, Водоотпорен Солза, За Кревки Предмети, од 10

Само Печат Жолт Меур, Поместена Превозот Коверти, Дизајн, Водоотпорен Солза, За Кревки Предмети, од 10

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.ДИМЕНЗИИ : Каде за р бизнис или за лична употреба, 14.25" х 20" меур пликови ќе бидете сигурни дека за да се обезбеди безбедна лесна алтернатива за превозот видови на предмети! употребливи за se меур се 14.25" x 19" инчи.БЕЗБЕДНА ИСПОРАКА : Кажете збогум на непријатните искуства за испраќање со водоотпорна водоотпорна подлога која ќе се погрижи содржината на р да пристигне целосно сува непроменета на својата дестинација!ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ПОГОДНО ЗА КОРИСНИЦИТЕ : нашата жолта боја доаѓа со квалитетна леплива лента за самозапечатување, обезбедувајќи херметичко запечатување од крај до крај без да губиме време со арматурни ленти.ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ ЈА R ПОШТАТА : со горната површина на хартијата која е компатибилна со видови мастила, етикети или печати, se пликови со меурчиња ow за прилагодено пишување, лесно се препознава додавајќи посебна белешка!ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ НА ПАРИ : Исполнети Со воздух, пликовите за меурчиња со меурчиња имаат лесен разноврсен дизајн што ќе заштеди дополнителна тежина на куририте. се класичните жолти пликови се погодни за транспорт на кревки предмети, бидејќи се за меѓународен или домашен превоз! # Само Печат Жолт Меур, Поместена Превозот Коверти, Дизајн, Водоотпорен Солза, За Кревки Предмети, Пакет од 10.

Параметри на производот

Стоката во категоријата