Број Балон Партија Украси 0-Број Алуминиум Виси Фолија Филм За Невестински Туш Нова Година

Број Балон Партија Украси 0-Број Алуминиум Виси Фолија Филм За Невестински Туш Нова Година

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Карактеристики : Квалитетни Материјали : балоните на надувување се направени од врвен квалитет водоотпорна алуминиумска фолија, со нежен изглед со голема издржливост.Лесно За Разнесување И Самозапечатување : нашите балони од алуминиумска фолија лесно се запечатуваат, лесно се запечатуваат, можете постојано да го користите балонот, откако прстот на гасот ќе ја стисне локацијата на устата на надувување може автоматски да се запечати.Погодна Пригода : може да се користи на свадба, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот На Благодарноста, движењето на куќата, роденденската забава и така натаму.Идеални Подароци За Семејството : балоните на надувување се идеален избор за забави и украси, совршен подарок за вашите пријатели, соседи и семејства, што носи чувство на среќа и удобност.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата