Две Блузон Танкини Костими За Капење За Жени Плус Големина Костими За Капење Лабава Облека За Капење Жолта XXL

Две Блузон Танкини Костими За Капење За Жени Плус Големина Костими За Капење Лабава Облека За Капење Жолта XXL

Во магацинот.
DEN 131.20
Тековен:

XL - - - - - Врвови Должина : 46 - - - - Горна Биста : 93 - - - Долна Биста : 87 - - - Половината : 81 - - - Колк : 93. М - - - - - Врвови Должина : 17.19 - - - Половината : 35. 1 х Резервоари.25-Половината : 31. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.35Половината : 25.65Долна Биста : 32. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и подобрување. Шема : Лист.50 - - - Горна Биста : 38.72Горна Биста : 34.

Параметри на производот

Стоката во категоријата