Меѓународни Концепти Женска Памучна Маскирна Маица Со Ладно Рамо Зелена Големина Х-Мала

Меѓународни Концепти Женска Памучна Маскирна Маица Со Ладно Рамо Зелена Големина Х-Мала

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

И. н. в. Меѓународните Концепти ја трансформираат утилитарната Маица во омилена мода со облоги и флертувачки ладни раменици. Удира во колкот. В-деколте. Украси за обетки на деколте и централен фронт. Кратки ракави со исечоци на ладно рамо. Целиот памук.

Параметри на производот

Стоката во категоријата