Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Должина На Коленото Лабава Фитинг V - Вратот Печатени Фустан Повик Фустани На Дозвола Црвена 3XL

Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Должина На Коленото Лабава Фитинг V - Вратот Печатени Фустан Повик Фустани На Дозвола

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна.V-Вратот Трендовски моден дизајн. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Краток Ракав : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан На Вратот : А-Линија-Шема : Печатена-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 98см/38,58" Половината : 96см/37,80" Колк : 112см/44,09" Ракав : 19см/7,48" Должина : 93см/36,61" Големина : М Биста : 102см/40,16" Половината : 100см/39,37" Колк : 116см/45,67" Ракав : 20см/7,87" должина : 94см/37,01" големина : л биста : 108см/42,52" половината : 106см/41,73" колк : 122см/48,03" ракав : 21см/8,27" должина : 95см/37,40" големина : xl биста : 114см/44,88" половината : 112см/44.09" колк : 128см/50.39" ракав : 22см/8.66" должина : 96см/37.80" големина : ххл биста : 120см/47.24" половината : 118см/46.46" колк : 134см/52.76" ракав : 23см/9.06" должина : 97см/38,19" Големина : Хххл биста : 126см/49,61" половината : 124см/48,82" колк : 140см/55,12" ракав : 24см/9,45" должина : 98см/38,58" € дизајн : женски фустан секојдневен независен дневен сарафан со здолниште со лизгање. ●Ултра Лесен И Мек Материјал+ : сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се изработени од 95% Полиестер, 5% Спандекс. ①Карактеристика : За Фустани Со Кратки Ракави, Фустани До Колена, Фустани Со V-Врат, Фустани Со А-Линија,95% Полиестер, 5% Спандекс Фустани, ХХХЛ Фустани, Печатени Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Запознавање, Бритдеј, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата