Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Комбинезони Секојдневни Лабави Зандани Ромпер Широк Костим За Играње Памук И Ленен Комбинезон

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женски Комбинезони Секојдневни Лабави Зандани Ромпер Широк Костим За Играње Памук И

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.76 "Половината : 135cm/53.69 "Должина : 139cm/54.94 "Половината : 105cm/41.79 "Половината : 130cm/51.88 "Должина : 127см/50. Погоден за Плажа,Дом,Секојдневно,Работа,Одмор ,спорт,одмор,костум За сите Прилики .88 "Половината : 115см/45. Големина : XXXXL Големина. Овие лесни панталони нудат меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Големина : М Големина.72 "Половината : 140cm/55. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави.

Параметри на производот

Стоката во категоријата