Блузи За Жени Обични Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Врвот

Блузи За Жени Обични Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Врвот

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

Женски Обичен Круг Вратот Издувам Ракав Печатени Краток Ракав Маица Topfeartes : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Материјал : памучен коноп : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths483497cm/38.19"37cm/14.57"23cm/9.06"61cm/24.02"M61036101cm/39.76"38cm/14.96"24cm/9.45"62cm/24.41"L81238105cm/41.34"39cm/15.35"25cm/9.84"63cm/24.80"XL101440109cm/42.91"40cm/15.75"26cm/10.24"64cm/25.20"XXL121642113cm/44.49"41cm/16.14"27cm/10.63"65cm/25.59" Материјал : 100% Шифон. Нега : Машина Перат Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштена Тежина : Лесно Затворање : стил на Пуловер. Џебови : Никој. Џебови : Никој. Карактеристики : Секојдневен моден Женски Камизолеп,Женски Врв.

Параметри на производот

Стоката во категоријата