Женски Шорцеви Дозвола Спортски Јога Хеланки Тесни Фит Лигавче Панталони Севкупни Женски Летни Шорцеви Црни Панталони За Жени, Сини, 3Xl

Женски Шорцеви Дозвола Спортски Јога Хеланки Тесни Фит Лигавче Панталони Севкупни Женски Летни Шорцеви Црни Панталони За Жени,

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. пролет боди за жени Дозвола.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.

Параметри на производот

Стоката во категоријата