Не можам Да Бидам Глупав, Но Јас Сум Прилично Пристоен Готвач. Гответе Нараквица Со Црно Јаже, Прекрасен Готвач, Врежана Нараквица За Мажи Жени

Не можам Да Бидам Глупав, Но Јас Сум Прилично Пристоен Готвач. Гответе Нараквица Со Црно Јаже, Прекрасен Готвач, Врежана Нараквица

Во магацинот.
DEN 1200.00
Тековен:

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже со Плетенка за Готвење. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, сопруги, синови или ќерки. Издржлив и модерен, тоа е совршен моден додаток. Рачно Изработена Врежана Нараквица. Стејнлсит е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини.с челик со емајл завршница. Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Ние ја почитуваме едногодишната гаранција на производителот. За нас, тоа е или 100% задоволство на клиентите, или ние рефундирање на вашите пари целосно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата