Синдис Дами Беспрекорни Гаќички Со Цврста Боја Жени Удобна Долна Облека Спиење Целосна Покриеност Меки Гаќи Виолетова + Розова 4XL

Синдис Дами Беспрекорни Гаќички Со Цврста Боја Жени Удобна Долна Облека Спиење Целосна Покриеност Меки Гаќи Виолетова + Розова

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Долна Облека, Гаќи За Истегнување Со Низок Струк, Женски Гаќи Тип На Шема : Еднобојна, Тантела : Гола + Розова + Виолетова, Црна + Виолетова + Гола, 2 Розова + 1 Виолетова + 1 Виолетова, 2 Виолетова + 1 Розова, 2 Виолетова + 1 Гола, 2 Виолетова + 1 Црна (По Избор)Големина : М, Л, xl, 2xl, 3xl, 4xl, 5xl, 6xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandexlength : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Нашата женска полиестерска долна облека е дизајн за удобност и дишење и здравје. 2. Женски гаќи со широко меѓуножје што дише за дополнителна заштита, фитил од пот, дише и здраво.3. Повеќе опции за боја внесуваат многу радост во вашиот секојдневен живот. Погоден за дома, пред спиење и секојдневна употреба.Содржина на пакетот : 3 х Гаќи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Беспрекорни Гаќи, Цврста Долна Облека, Долна Облека За Дами, Меки Удобни Гаќички. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината е Мека И Пријателска За Кожата, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Нема Шоу Долна Облека За Жени, Меки Гаќи Со Цврста Боја, Гаќички Со Висок Струк, Обични Гаќички Од Тантела, Тоа е Секси и Модерно. Повод-Гаќи За Истегнување, Без Пилинг,Без Тркалање или Гроздобер, отвори за Нозе отпорни на Врзување, Остануваат На Место Цел Ден, Ткаенината Има Фина Пропустливост што Ве Одржува Ладни и Суви. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата Со Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата