Женски Обични Ракави Туника Врвови Цветни Двојни Слоеви Блузи Лабави Плисирани Мрежести Кошули

Женски Обични Ракави Туника Врвови Цветни Двојни Слоеви Блузи Лабави Плисирани Мрежести Кошули

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Големина : С Биста : 93см/36.61" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 43см/16.93" Должина : 69см/27.17"Големина : М Биста : 98см/38.58" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 44см/17.32" Должина : 70см/27.56"Големина : Л Биста : 103см/40.55" рамо : 41см/16.14" ракав : 45см/17.72" должина : 71см/27.95"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 46см/18.11" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 113см/44.49" рамо : 43см/16.93" ракав : 47см/18.50" должина : 73см/28.74"големина : хххл Биста : 118см/46.46" Рамо : 44см/17.32" ракав : 48см/18.90" должина : 74см/29.13"Пакетот Вклучува : 1пц топпроизвод Информации пол : женски должина : редовен стил : денот На вљубените ве молиме имајте предвид дека малата Разлика во бојата Треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Дебелина : Стандардно Вклопување : Одговара на големината ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.И миењето раце и машинското перење е Ококација : забава За Ноќта на Вештерките, секојдневно❥ Материјал : Полиестер. удобно. ❥ Карактеристики : Контраст Во Боја ❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен за лето иumn. Овој Врв нуди привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа. ❥ Погоден за Секојдневно Носење, Дом, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава во пролет, лето и aut. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. ●Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ЕКУСН, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 7026 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата