Квалификувани Тркалезни Обични Доцни Балони

Квалификувани Тркалезни Обични Доцни Балони

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

11-инчни тркалезни обични балони достапни во различни бои 100 по пакувања испорачани издувани за полесно пакување. РОСГ4586. 100% латекс. Квалатекс 11 Инчен Круг Обичен Латекс Балони (100 Пакет). Партиски Материјали. Декорација. Планирање На Настани. Специјална Пригода. Унисекс-возрасни. Унисекс. Корал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата