Читањето Е Мојот Џем - 11оз Обоен Раб И Рачка За Кафе Кригла, Црна

Читањето Е Мојот Џем - 11оз Обоен Раб И Рачка За Кафе Кригла, Црна

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Читањето Е Мојот Раб Во Боја на Џем - 11oz и Рачка За Шолја За Кафе, Black One (1) исклучително одличен обичај направен 11oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : Смешен Хумор Шолја За Кафе Лате читач на кофеин читај книга џем читање љубители на литературата Читање е мојот џем библиотека библиотекар книжевник љубител на книги љубители на книги Сакам Да Читам Книги Сакам Да Читам ентузијасти за читање жлеббренд : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 11оз е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 11оз е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.

Параметри на производот

Стоката во категоријата