Гдфун Женски Печатен Панел Сплит Рамен Агол Голем Костим За Капење Костим за Капење костим за капење жени

Гдфун Женски Печатен Панел Сплит Рамен Агол Голем Костим За Капење Костим за Капење костим за капење жени

Во магацинот.
DEN 287.84
Тековен:

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : П. н. Е. Биста : 70см~74см/27,56"~29,13" Половината : 66см~70см/25,98"~27,56" Колк : 72см~92см/28,35"~36,22" Горна Должина : 46см/18,11" Должина На Панталони : 28см/11,02"големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 чаша : цд биста : 74см~78см/29,13"~30,71" половината : 70см~74см/27,56"~29,13" колк : 76см~96см/29,92"~37,80" Горна должина : 47см/18,50" должина на панталони : 29см/11,42"големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 ЧАША : Д биста : 78см~82см/30.71"~32.28" половината : 74см~78см/29.13"~30.71" колк : 80см~100см/31.50"~39.37" горна должина : 48см/18.90" должина на панталони : 30см/11.81"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 Еу : 40 чаша : е биста : 82cm~86cm/32.28"~33.86" половината : 78cm~82cm/30.71"~32.28" колк : 86cm~104cm/33.86"~40.94" горна должина : 49cm/19.29" должина на панталони : 31см/12.20"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 чаша : еф биста : 86см~90см/33.86"~35.43" половината : 82см~86см/32.28"~33.86" колк : 90см~108см/35.43"~42.52" Горна должина : 50см/19.69" ДОЛЖИНА НА ПАНТАЛОНИ : 32СМ/12.60"НЕГА на ОБЛЕКА : машина за перење тип на големина : редовен сосема нов и квалитетен!Стил : сплит костим за капење бикиниматеријал : вклучен Е Полиестерски Спандекспакет : 1 х костим за Капење костим за Капење, Костим за Капење, Костими за Капење,Облека за Плажа, Костим За Пливање ве Молиме дозволете разлика од 1-3 см поради рачно мерење. Покрај различни компјутери се прикаже бои поинаку, бојата на вистински објект може да се разликуваат малку од подолу слики, ви благодариме за вашето разбирање (1 инч = 2,54 см)Активности : Пливање Сурфање Топла Пролет : Жени Женска Дамапишете Ја Приликата : Плажа, Базен, Одмор, Летен Дизајн : Градник За Склекови; Без Нега На Долна Жица : машина За Перење мека и пријателска за кожата, удобна и дише. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата