Замена на PrinterDash За Color Laserjet Претпријатие M455 M480 Pro Серија TAA Тонер Кертриџ Комбо -

Замена на PrinterDash За Color Laserjet Претпријатие M455 M480 Pro Серија TAA Тонер Кертриџ Комбо -

Во магацинот.
DEN 2447.84
Тековен:

Употребата на нашите материјали не ја поништува гаранцијата на вашите машини. ОДРЕКУВАЊЕ : Имиња На Брендови На Производители, Референтни Броеви На Делови и Логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Тип На Состојба : Повторно Произведен. Работи Во Боја Laserjet Претпријатие M455 DN / Боја Laserjet Претпријатие MFP M480 F / Боја Laser Jet Про M454 / Боја Laser Jet Про MFP М479 Серија Боја Ласерски Печатачи - (ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќи ги користиме ОЕМ чиповите, нивото на тонерот нема да се покаже целосно и.

Параметри на производот

Стоката во категоријата