tklpehg Маици Со Долги Ракави За Жени Врвови Со Туника Со Долги Ракави Трендовски Еднобојни Врвови На Екипажот Топли Кадифени Врвови Широки Удобни Блузи Врвови На Пул?

tklpehg Маици Со Долги Ракави За Жени Врвови Со Туника Со Долги Ракави Трендовски Еднобојни Врвови На Екипажот Топли Кадифени

Во магацинот.
DEN 329.12
Тековен:

(Тоа ќе биде поудобно. Прилично Мек, Лесен И Пријателски За Кожата. **Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.83" Должина 65cm/25. Х-Голем САД 10 велика БРИТАНИЈА 14 ЕУ 40 Биста 115cm/45.17" Материјал:Женска долги ракави кошули .34" Ракав 56cm/22. Големина Л Големина.28" Ракав 60cm/23.) Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.62" Должина 67cm/26. &&Табела Со Големини : Големина С Големина.&&Големина : Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата