кукокпе Жени Макси Фустан Со Едно Рамо Плисиран Летен Тенок Венчален Фустан За Гости Со Кратки Ракави Вратоврска Половината Линија Забава Течен Долг Фустан на Кли?

кукокпе Жени Макси Фустан Со Едно Рамо Плисиран Летен Тенок Венчален Фустан За Гости Со Кратки Ракави Вратоврска Половината

Во магацинот.
DEN 391.20
Тековен:

50" Должина : 132см/51. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 109см/42.18 " Големина : XL Големина. Стилскиот Бохо Фустан Со Едно Рамо За Жени би Бил Убав Подарок за Неа,Совршен Подарок за Жените. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.Овие Летни Фустани Со Едно Рамо За Жени Имаат Постава, А Половината Е Еластична За Да Овозможи Максимална Удобност.91 "Половината : 80см/31.35 " Должина : 128см/50.61 " Големина : М Големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата