Санвиглор Жени Компјутерски Ранец Лаптоп Дневен Ранец СТП Кожен Ранец Против Кражба Деловна Работа Ранец Црна

Санвиглор Жени Компјутерски Ранец Лаптоп Дневен Ранец СТП Кожен Ранец Против Кражба Деловна Работа Ранец Црна

Во магацинот.
DEN 614.24
Тековен:

Гаџетите како слушалки, пренослив полнач или клучеви можат добро да се складираат во просторот на одделот. Удобен Дизајн На Вежбање : Моден ранец со природна манифестација на благороден темперамент, широки меки прилагодливи ремени за рамо лесни за носење со совршено вклопување, врвните материјали ги штитат предметите од надворешни оштетувања погодни за секојдневна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата